پنجشنبه، آبان ۱۲، ۱۳۹۰

مدارک تقلبی زاکانی و توکلی،فحاشان به موسوی و جنبش سبز

رانت خواری های احمد توکلی

همیشه از قدیم گفتند خدا جای حقی نشسته،زاکانی و توکلی به همراه رسایی و مطهری و باهنر و کوچک زاده و .... همیشه طی این مدت بعد از انتخابات تند ترین حملات را به میر حسین موسوی و مهدی کروبی و جنبش سبز کردند.توکلی در سایت خود "الف" جنبش سبز را سبزهای لجنی و اموی خواند و میرحسین موسوی رامستحق شدید ترین مجازات ها دانست.

آن ها بارها  با اطلاع از فسادهای مالی دولت و نابود کردن ارزش های یک جامعه و ویران کردن اقتصاد و فرهنگ کشور،از احمدی نژاد با عنوان رییس جمهور محترم یاد کردند و از او حمایت کردند و در زمان انتخابات با تخریب میرحسین و اصلاح طلب ها راه را برای حضور احمدی نژاد و تیم اش هموار کردند.


احمد توکلی قبل از انتخابات اعلام کرد به  احمدی نژاد رای می دهم تا موسوی رای نیاورد!!

حال تیغه ی دولت حدمتگزار بر گردان خودشان نشسته است!
چه زیبا  دروغ گویان،متملقین  و مفسدان رسوا می شوند!
احمد توکلی و شرکاء منتظر تیغ سانسور هم باشند!

علیرضا زاکانی،نماینده ی اصولگرایی که لجن پراکنی زیادی به مهندس میر حسین موسوی و جنبش سبز کرده 


   منبع خبر


.
.
.
.
.
.


.
.
.
.
.


احمد توکلی،نماینده ی اصولگرایی که تند ترین حملات را به

مهندس موسوی و جنبش سبز کرده


تراژدی رانتخواری در نظام آموزشی/توکلی چگونه "دکتر توکلی" شد؟!
ماجرای "دکتر" شدن احمد توکلی ، وزیر کار کابینه میرحسین موسوی و رییس فعلی مرکز پژوهشهای مجلس که انتقادهای کینه جویانه وی ازرییس جمهور ، آن هم با ژست عدالت خواهی ! تمامی ندارد، در نظام آموزشی کشور یک تراژدی است. چگونه کسی با یک نامه به وزیر علوم وقت (دکتر معین) بورس فوق لیسانس میگیرد و با مدرک دکترا برمیگردد، مدرک دکترایش معادل ارزیابی میشود و سپس همه جا نان دکترا میخورد، چگونه کسی فرزندانش را به خارج کشور نمیبرد و بعد درخواست ارز تحصیلی برای هشت نفر میکند و ...!

به گزارش دولت ما "پایگاه خبری تحلیلی حامیان دولت اسلامی " ، آنچه در ادامه می بینید اسناد بورسیه احمد توکلی ، البته "دکتر"! احمد توکلی است .

سند اول مربوط به فرم اطلاعات بورسیه شده هاست، آقای  احمد توکلی بدون گذراندن کارشناسی ارشد مدرک دکتری گرفته است، ایشان به "دروغ" دارای "فوق لیسانس اقتصاد" از دانشگاه" شید بهشتی "معرفی شده و سند زیر موضوع را به خوبی ثابت می کند .
جالتر آنکه ایشان در نامه ای که خود برای " معین"  وزیر آموش عالی وقت می نویسند، درخواست خود را برای تحصیل در مقطع "کارشناسی ارشد" اعلام میدارند، ناگفته نماند که زمان تقریر نامه هنوز یک سال از فارغ التحصیلی ایشان در مقطع" کارشناسی" مانده است. سند زیر به خوبی گواه این مدعاست .

 
در سند بعدی که در زیر آمده است، مشخص شده  که ایشان بورسیه برای مقطع " کارشناسی ارشد" را اخد کرده و نه " دکتری " ، علاوه بر این ایشان به دلیل اینکه نتیجه آزمون زبان های خارجی را نداشته اند طبق قانون باید برای ایشان نمره صفر  منظور میشد ، گفتنی دیگر اینکه  در نامه زیر اشاره شده است که وی مجاز به همراه بردن 3 فرزند بوده است.

 
  
با توجه به آنچه ذکر شده بود ایشان مجاز بودند تنها 3 فرزند را  همراه  با خود به انگلستان ببرند، اما وی در عملی خلاف قانون، 7 فرزند خود را برای سفر به انگلستان با خود همراه می سازد.

 

در ایتدا درخواست احمد توکلی  برای دریافت ارز متاهلی برای بورسیه با توجه به حضور خانواده وی در" ایران " و همچنین طبق" قانون " با مشکل مواجه شده و  معاون وقت دانشجویی وزارت آموزش عالی با دریافت ارز متاهلی ایشان مخالفت می نماید. ( گرفتن ارز برای ۸ نفر که نرفته بودند !! )
 
  

اما همانطور که در بالای نامه پاراف شده است، همراهی و ارفاق لازم برای توکلی در نظر گرفته می شود!  (بخوانید قانون و بند " پ " آن !!)

فرد یاد شده  پس از دریافت مدرک دکتری ،  متعهد می شود که این مدرک " معادل " است که در اینصورت اصل استفاده ایشان از مدرک دکتری مورد سوال می باشد و ایشان نمی توانند خود را " دکتر" بنامند.
 
اما نکته تاسف و تاثر برانگیز اینکه ایشان با همین مدرک " معادل" و پر از " رانت " وارد کار می شوند !

 
نکته پایانی ماجرای جناب آقای مدعی قانون و حق ملت !  اعتراف کتبی ایشان به تخلفاتشان است،

 


همناطور که در سند بالا مشاهده می کنید ، ایشان اعلام میدارند  علی رغم اینکه به وی اعلام شده بود که گرفتن "دکتری" در حالی که " کارشناسی ارشد" اخذ نشده  خلاف قانون است، ولی ایشان همچنان بر تخلف خودشان اصرار ورزیده و پس از دریافت "دکتری" این امر بر ایشان مسجل می شود.

 وی در ادامه ارزشیابی معادل از مدرک دکتری اش را نیز بی ارزش عنوان می نماید!

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر