جمعه، آبان ۱۹، ۱۳۹۱

آیت ا... خزعلی،آیا فرزندتان(مهدی) زنده است!؟


شرافت خصوصیتی است که نصیب هر کسی نمی شود،بسیاری دعوی داشتن آن را دارند،اما هرکسی شایسته ی چنین ویژگی نیست.

نقل کرده اند کسی به جرج برنارد شاو گفت:"شما خیلی بدنبال پول و ثروت هستید!" شاوپرسید:" شما بدنبال چه هستید؟" پاسخ داد:"خب معلوم است! بدنبال شرافت!" برنارد شاو گفت:"پس مشخص شد انسانها بدنبال چیزی می روند که آن را ندارند!"

شده حکایت کسانی که مرگ و زندگی  ایثار دیگران را به تمسخر می گیرند.کسانی که اوج مبارزه شان نشستن پشت کامپیوتر و تایپ کردن هست،روی سخنم با آن ترول هایی هست که ذره ای برای انسان ها ارزش قائل نیستند و کوچکترین گامی برای آزادگی و انسانیت بر نمی دارند و شجاعت و فداکاری دیگران را به سخره و مضحکه می گیرند.

آقای خزعلی و ۲۳ نفر ازاعضای جبهه ی قانونی آزادی بدون حکم وغیر قانونی دستگیر و به بند اطلاعات اوین منتقل شدند،بازداشت شدگان و خانواده هایشان تحت فشار شدیدی برای اعتراف بر علیه دکتر مهدی قرار گرفته اند.

هر چند پروژه ی اعتراف گیری تلویزیونی نخ نما شده ولی حاکمیت زبون و بی اقتدار فعلی ترفندی جز این را بعد از ۳۳ سال نیاموخته است.از آیت ا... شریعتمداری و نورالدین کیانوری تا محمد علی ابطحی و سعید حجاریان و ...

آقای خزعلی از لحظه ی بازداشت با صدای بلند و در حضور مدعوین اعلام کرده اعتصاب غذای خشک می کند،با توجه به سابقه ی اعتصاب غذای ایشان(یک بار تیرماه پارسال۲۷ روز و بهمن و اسفند سال گذشته ۶۶ روز)،و مصمم بودنشان در این امر، یا هنوز در اعتصاب غذای هستند(خشک یا تر) و یا اتفاقی برایشان رخ داده است.مگر همین دیروز نبود که شهید ستار بهشتی را بی جرم و با ضرب و شتم و شکنجه به شهادت رساندند؟

الان روی سخن من با آن دسته از ترول ها و نا آگاهان است،کمی انصاف داشته باشید،من و شما که عملا هیچ اقدامی برای رفع ظلم انجام نمی دهیم و نهایت هنری که به خرج می دهیم همین لینک های ارسالی هست،پس ایثار و از جان گذشتگی دیگران(با هر آیین و کیش و گرایش) را به ابتذال نکشانیم.

ویدیوی زیر دو روز بعد از آزادی ایشان (دوم فروردین ۱۳۹۱) در دفتر ایشان گرفته شده است.

دکتر مهدی خزعلی را تنها نگذاریم!سه‌شنبه، آبان ۱۶، ۱۳۹۱

ابوالقاسم خزعلی و میهمانان عید غدیر


سه شنبه‌ی هفته ی قبل،اعضای جبهه‌ی آزادی با یورش نیروهای امنیتی بازداشت و به بازداشتگاه اطلاعات انتقال داده شدند،صبح روز بعد شرکت کنندگان در این تجمع قانونی بعد از توقیف تمام مدارک همراهشان و با گرفتن تعهد به تدریج آزاد شدند.هیچ کدام از اسناد ضروری چون گواهینامه،کارت ماشین،شناسنامه،دسته چک،اوراق دولتی و ... عودت داده نشده است.

تعدادی نزدیک به ۲۰ نفر که از دانشجویان و نخبگان هستند همچنان در انفرادی اوین به سر می برند و علیرغم اینکه به خانواده هایشان اعلام کرده بودند در قبال وثیقه آزاد می شوند تا کنون چنین چیزی صورت نگرفته است.

دکتر مهدی خزعلی هفتمین روز اعتصاب غذای خشک خود را آغاز کرده است،منزل تمام بازداشت شدگان را تفتیش کرده اند و عرصه را هر آن تنگ تر می کنند.

روز عید غدیر هر سال آیت الله ابوالقاسم خزعلی جشن عید دارد و مردم برای تبریک نزد ایشان می روند،تعدادی از دوستان و هم اندیشان دکتر مهدی خزعلی به دیدن پدرشان رفتند و از ایشان خواستند اقدامی بکنند،ایشان به صراحت گفته اند مرگ آقا مهدی برایشان اهمیتی ندارد ،چون او رو در روی رهبری و نظام ایستاده است!!

آیت الله خزعلی گفته اند:" اگر مهدی از جنبش کثیف سبز و شخص منفور میرحسین موسوی برائت بجوید آزاد خواهد شد!" ایشان از این گله کردند که جنبش سبز عکس امام را پاره کرد و سوت و کف زدند!

مهدی خزعلی:
بارها گفته اند که اگر یک خط از جنبش سبز ابراز برائت کنی، همه مشکلاتت حل می شود نه تنها مسائل مالی و قضایی حل می شود، هر پستی بخواهی برایت مهیاست، اما من از آن ها چیزی نمی خواهم و نخواهم خواست،من از خدای خویش می خواهم که مرگم را یا شهادت درراه حق قراردهد و یا قلم بدست در پشت میز نشر.

به ایشان گفته شد آیا مولا علی هم مخالفانش را به زندان می افکند؟آیت الله پاسخ داد علی بر روی طلحه و زبیر شمشیر کشید،ولی حضرت آیت ا... ،طلحه و زبیر اقدام عملی کردند،محاربه کردند،شمشیر کشیدند ولی شمشیر آقا مهدی شما ،قلم و اندیشه اش بود.

آیت الله خزعلی بارها در این دیدار به اکبر هاشمی رفسنجانی جسارت کردند و او را مسبب تمام به قول خودشان فتنه های بعد انتخابات دانستند.ایشان در پاسخ اینکه حق با دکتر بود،او سالها قبل راجع به احمدی نژاد هشدار داد و ویرانی مملکت را پیش بینی کرد و همگان را به اقدام عاجل فرا خواند، از فساد مالی اطرافیانش گفت، از عوامفریبی هایش گفت،اما هیچ مسئولی توجهی نکرد، گقتند:"من از احمدی نژاد تا وقتی خوب بود دفاع می کردم  ولی مشایی او را به بیراهه کشاند و در دیدار خصوصی به احمدی نژاد گفتم تو شاه شدی،چون در برابر ولایت ایستادی"

گقتند حاج آقا مردم تا کی باید تاوان سعی و خطاها را بدهند؟مگر می شود یکی از ابتدا خوب بوده باشه بعد منحرف بشود؟(آیت الله خزعلی معتقد بودند احمدی نژاد فرشته ای است که خدا او را آورده است!)تمام این انحراف ها را دلسوزان قبلا هشدار دادند ولی شما و همفکرانتان توجهی نکردید،و نتیجه ی هشدار های فرزند شما هفده پرونده ی  قضایی و حقوقی معادل ۱۰ سال تبعید و ۱۴ سال زندان و ۹۰ ضربه شلاق شد،که ایشان فرمودند ما باید تابع ولایت باشیم!
اینجا و اینجا را ببینید

در ادامه ی این مجلس داماد آیت الله خزعلی،محمد رضا رضا زاده که در دولت نهم احمدی نژاد استاندار فارس بود و بعد از دولت اخراج شد و منافع اقتصادی زیادی از قبل دولت نهم و دهم برده بود(همسرش انسیه خزعلی از طرف دولت دهم پاداش خود را گرفت و به ریاست دانشگاه الزهرا رسید) با توهین و جسارت و هتاکی نسبت به میهمانان آیت الله خزعلی همگی را با بی شرمی از خانه بیرون کرد!در رفتار ائمه و علما سابقه چنین رفتار زشتی را نداریم که میهمان را با عربده کشی از خانه یک آیت ا... بیرون کنند!
لازم به ذکر است که آیت الله خزعلی زمان اعلام مرجعیت حجت الاسلام خامنه ای(سال ۱۳۶۸) حاضر به تایید مرجعیت ایشان نشد و معتقد بود ایشان هنوز مجتهد نیستند!

حضرت آیت ا...، اشتباه در تشخیص و گوش به فرمان تحلیلهای اطرافیان بودن تا به کی؟!حضرت آیت ا... حافظ قرآن و نهج البلاغه،تا به کی زندگی و مال و جان و ناموس و آبروی مردم باید در گرو بی تدبیری ها و مطامع و امیال نفسانی مشتی جاهل،پیرمرد فرتوت و مفسد اقتصادی و اخلاقی باشد!؟

اگر به "یوم تبلی السرائر" اعتقاد دارید،چگونه می خواهید پاسخ این همه ظلمی را که به مردم روا داشته اید بدهید؟چطور در برابر رسولش سر بالا خواهید گرفت؟آنجا دیگر بین شما و عدالت ،"آتش" قضاوت خواهد کرد،و عاقبت به خیر نخواهید شد.

امروز هفتمین روز اعتصاب غذای خشک مهدی خزعلی بود،معمولا کسی که دست به اعتصاب خشک می زند بیش از۱۰ روز دوام نمی آورد،آقا مهدی بار قبل ۶۶ روز و بار قبل از آن ۲۷ روز در اعتصاب غذا به سر برد.