چهارشنبه، اسفند ۲۳، ۱۳۹۱

آیا دولت باز هم به مجلس دهن کجی خواهد کرد!؟

مجلس به دولت تكلیف كرد: منع اضافه‌پرداخت در بهار
اجرای فاز دوم یارانه نقدی، پرداخت سود سهام عدالت و افزایش حقوق‌ كارمندان در فصل اول ۹۲ ممنوع شد.
چهارشنبه، ۲۳ اسفند ۱۳۹۱
(برای وضوح بهتر روی عکسها کلیک کنید)


سه‌شنبه، اسفند ۲۲، ۱۳۹۱

شعبان جعفری و محمد علی جعفری،هر دو بی مخ و فدایی مقتدای خود!


در کودتای ۲۸ مرداد وقتی شعبان بی مخ و یارانش به دکتر فاطمی حمله کردند، دکتر فاطمی و خواهرش را با چندین ضربه چاقو مجروح کردند، ولی لکه ننگی در کارنامه خاندان پهلوی گذاشتند، چرا که لاتها و چاقوکشان برای ادامه حکومت خاندان پهلوی دست به جنایت بزرگی زدند و وطن پرستان ایران را یکی بعد از دیگری از پای در آوردند و شعبان بی مخ و یارانش، نشانه و افتخار وطن پرستی از دستان مبارک شاهنشاه آریامهر دریافت کردند!

و امروز در جمهوری اسلامی شعبان بی مخانی فوق العاده وحشی و خونخوار و چنان  وحشی تربیت کرده اند که برای قتل پروانه فروهر با فریاد الله اکبر و یا زهرا، چاقو به سینه شیر زن ایرانی زدند و رهبران ولایت فقیه برای بقای خود احتیاج به افرادی مثل سعید امامی و سعید مرتضوی داشتند و دارند که مخالفان خود را کافران بنامند و ریختن خونشان را حلال کنند!

چگونه می توانیم این شعبان بی مخ ها را از جامعه ایران پاک کنیم، ما که آدمکش نیستم و اعتقادی به خشونت نداریم، پس چگونه از پس اینگونه شعبان بی مخها ی وحشی بر بیایم! ؟

یکشنبه، اسفند ۲۰، ۱۳۹۱

هفتادمین روز اعتصاب غذا/"مهدی خزعلی" این روزها را پیش بینی کرده بود!

امروز هفتادمین روز اعتصاب غذای مهدی خزعلی در انفرادی اوین(بند اطلاعات) می باشد.

آنچه مهدی خزعلی حدود ۲ سال قبل در برنامه ی پارازیت گفت الان تعبیر پیدا کرده است.آقای خزعلی در وبسایت رسمی خود(باران) که چند ماهی هست بعد از دستگیری و بازداشت ایشان از کار افتاده است،در پست های مختلف از سال ۸۴ تا به الان ماهیت محمود احمدی نژاد را افشا کرده بود.از دزدی هایش در شهرداری وعودلاجان گیت تا مفسدین اقتصادی نظیر امیر منصور آریا و محمد رضا زنوزی که از نزدیکان محمود احمدی نژاد و اسفندیار رحیم مشایی می باشند.

بدون هیچ توضیح اضافی ویدیو را تماشا فرمایید.
رفیق،بمان... تا طلوع خورشید


دویچه وله(بیست چهارم اردی بهشت نود)

به چه دلیل، فکر می‏کنید که ایشان تا پیش از پایان دوران ریاست جمهوری، برکنار می‏شود؟
مهدی خزعلی:من پیش‏گو نیستم. از آن جن‏گیرها و رمال‏هایی که آقایون دارند ندارم و با آن‏ها ارتباط ندارم. واقعیت این است که انتخابات بعدی در سال ۹۰، برای فتح سنگر مجلس است. از ابتدا هم روشن بود که احمدی‏نژاد به آن‏چه در سال ۸۸ به دست آورد کفایت نمی‏کند و می‏خواهد مجلس را تصرف کند. از این‌جا درگیری شروع شد. آن‌هایی که می‌خواهند نظام جمهوری اسلامی را حفظ کنند یا اصلاح کنند باید بدانند که آقای احمدی‌نژاد در راستای براندازی حرکت کرده و حرکت خواهد کرد. فکر می‌کنم از ماه خرداد سال ۹۰ به بعد شیب اختلافات بالا می‌گیرد، شتاب می‌گیرد .

وظیفه‏‌ی جنبش سبز در شرایطی که دعوا بین طرف‏داران احمدی‏نژاد و طرف‏داران آیت‏الله خامنه‏ای بالا گرفته، چیست؟
مهدی خزعلی:باورهای ما در جنبش سبز پذیرفتن تکثر است و این‌که به دنبال دمکراسی برویم. از این دو جناح دمکراسی بیرون نمی‏آید. از تفکر این آقایان در دو طرف اصول‏گرایان، چه باند احمدی‏نژاد و چه باند مقابلش، دمکراسی درنمی‏آید.باید روشن‏گری کرد و به نوعی دمکراسی‏ برسیم که تمام افراد را با تمامی اندیشه‏ها، در کشور عزیزمان جای دهیم و همه بتوانند آزادانه نظرشان را بدهند.