پنجشنبه، دی ۰۱، ۱۳۹۰

روح ا... حسینیان،قاتلی که آزادانه می گردد!

روح ا... حسینیان: 

روح الله حسینیان ،معروف به خسرو خوبان،از ابتدای دهه ۶۰ وارد دستگاه قضایی جمهوری اسلامی شد و در سال ۱۳۶۲ به سمت قائم مقامی دادستانی انقلاب اسلامی مشهد منصوب شد.

جانشینی دادستانی تهران و سیستان و بلوچستان،دادستان دادگاه ویژه روحانیت تهران، رئیس شعبه ۴ دادگاه ویژه روحانیت، رئیس یکی از دادگاه‌های عمومی تهران، جانشین نماینده دادگاه انقلاب در وزارت اطلاعات از دیگر پست‌های وی در دستگاه قضایی - اطلاعاتی جمهوری اسلامی است. او در دوران وزارت ری‌شهری قائم مقام دادستان انقلاب اسلامی در وزارت اطلاعات بود.

وی پس از برکناری حجه السلام سید حمید زیارتی (معروف به روحانی) و تغییر هیات امنای مرکز اسناد انقلاب اسلامی به ریاست این مرکز رسید.

حسینیان در ۴ اردیبهشت ۱۳۸۶ مشاور سیاسی و امنیتی احمدی نژاد (رئیس جمهور) شد. وی در جریان وقایع بعد از انتخابات ریاست جمهوری، تدوین کننده اصلی طرحی بود که به موجب آن محاربان ظرف پنج روز اعدام می شوند.

او از حامیان سر سخت سعید اسلامی(امامی) بود و وی را شهیدی نامید که مظلومانه به شهادت رسید!

این قاتل بهایی تبار (مقصود زیر سوال بردن آیین خاصی نیست،مذبذب بودن و تزویر این آدم است)همانگونه که بنا بر مصالح خویش  گاهی چهره ی بهایی دارد و گاهی یهودی و گاهی دیگر مسلمان!،در مرام سیاسی خود نیز خیلی سریع تغییر چهره می دهد،او علاوه بر فسادهای مالی متهم به فساد اخلاقی نیز است که به وقتش پرده از آن هم برداشته می شود!!


«از طرف همکاران خدمت حضرت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی خوش آمد عرض می‌کنم و از ایشان می‌خواهم که به من اجازه بدهند تا خوشحالی خودم و همکاران را از تشریف‌فرمایی ایشان ابراز کنم.

خوشحالیم، نه فقط به خاطر اینکه شخصیتی را که از یاران خاص امام بوده، امروز در بین خود داریم، نه فقط به خاطر اینکه شخصیتی که معمار سازندگی زیرساخت‌های تاریخ معاصر ایران نوین است، نه فقط به خاطر اینکه رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام را در بین خود داریم، همه این‌ها برای ما مهم است، امّا مهم‌تر از همه برای ما و همکاران، شخصیت تاریخی حضرتعالی است.

ما مردمان تاریخی هستیم که در اینجا گرد آمده‌ایم و بی‌شک حضرتعالی یکی از بزرگ‌ترین، تأثیرگذاران، تاریخ‌سازان و تحول‌سازان تاریخ معاصر هستید و ما از این جهت بسیار خوشحالیم که مرد بزرگی امروز میهمان ماست که بیش از چهار دهه از عمر شریفشان را مصروف مبارزه با استبداد داخلی و استعمار خارجی و برای برقراری حکومت الهی جهاد کرده‌اند و مردی که سالیان سال حقیقتاً در راه آزادی جنگیده و آزادی جزء ماهوی شخصیت ایشان شده است. ما خوشحالیم و بسیار هم خوشحال...»"در موقعیتی که ما قرار گرفته‌ایم دعوایمان با افرادی مانند موسوی نیست. او کوچکتر از آن است که نظام ما بخواهد با او مقابله کند. خاتمی هم ضعیف‌تر و کوچک‌تر از آن است که حزب‌الله و دانشجویان دختر و پسر بخواهند در مقابل او بایستند که هنوز هم چشمش به دست غرب است. هاشمی کوچک‌تر از آن است که با او مبارزه کنیم؛ ما در مقابل جریان باطلی قرار گرفته‌ایم که ریشه در آمریکا و اروپا و بی‌دینی و به اصطلاح اصلاحات دارد، ما با این جریان باطل و ضد دین و ضدخدا روبه‌رو هستیم که باید با بصیرت در مقابل آن بایستیم؛ جریان باطلی که منشاء آن امریکا، استکبار جهانی و تفاله‌ها و وابسته‌های حقیر داخلی آن است. 

آقای هاشمی تو بارها آمدی ، بعد از فتنه اخیر به رهبر خیانت کردی و در جلسات داخلی خود را مرید رهبر خواندی، اما در مشهد کینه خود را نشان دادی! گفتی اگر مردم نخواهند باید برویم. مردم تو را نمی خواهند و بارها با شعارهای خود نشان داده‌اند که دیگر در قلوب مردم جایگاهی نداری! "
البته اکبرهاشمی رفسنجانی گناهکار تر از آن است که در مقام دفاع از او بر بیاییم،چرا که قائل به آنیم که تمام بدبختی های موجود حاصل خیانتهای هاشمی است.احمدی نژاد کارگزاراو،ماری بود که هاشمی در آستین پرورده بود،خامنه ای بواسطه ی هاشمی به رهبری رسید،کسی که جنگ را هشت سال کش داد هاشمی بود،آقای خمینی را هاشمی ایزوله کرد و عملا عنان کشور را بدست گرفت.به وقتش باید به عنوان اول جنایتکار جمهوری اسلامی در دادگاهی صالح محاکمه و به مجازات برسد.

هدف از این نوشته، صرفا نشان دادن خباثت و دورویی موجودی پلید به نام روح ا... حسینیان بود.

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر