یکشنبه، بهمن ۲۲، ۱۳۹۱

برخی با کوته‌بینی تصور نکنند که می‌توانند جای مردم تصمیم بگیرند

برخی گفته‌اند که می‌خواهند انتخابات را مدیریت و مهندسی کنند. من با افتخار می‌گویم که ملت بزرگ ایران راه خود را به خوبی می‌شناسد و به افراد و به گروه‌های مدعی نیازی ندارد.برخی با کوته‌بینی تصور نکنند که می‌توانند جای مردم تصمیم بگیرند.

با طراحی اقتصادی روزانه از جیب ملت غارت می‌کنند و به جیب خود می‌ریزند و همچنین با تبلیغات و رسانه‌ها تفکر و تعقل مردم را در دست گرفته‌اند.انها با طراحی‌ فضا‌های رسانه‌ایی و به ظاهر فرهنگی اندیشه‌ها را نابود می‌کنند و شخصیت‌ها را در هم می‌شکنند.

بعد از گذشت ۳۴ سال از انقلاب ۵۷،هنوز هم مقایسه ی بین قبل و بعد انقلاب!
در ایران بر خلاف دنیا،چهار زمان داریم.گذشته،حال،آینده.... و زمان شاه!
محمود احمدی‌نژاد گفت: تولید کشاورزی تا قبل از انقلاب سالانه ۲۵ میلیون تن، اول دولت نهم ۸۷ میلیون و هم‌اکنون ۱۱۰ میلیون تن است.

حدود ۲۰ هزار روستا و بیش از ۹۰۰ شهر از گاز طبیعی استفاده می‌کنند. در این هفت - هشت سال اخیر میزان مدرسه‌ای که ساخته شده معادل نیمی از تمام مدارسی است که طی هشتاد سال در کشور ساخته شده است.

یک گرم از بعضی از این داروها ی نو ترکیب که ما تولید می کنیم یک میلیون دلار در بازارهای جهانی خرید و فروش می‌شود. قبل از انقلاب ما مطلق از این داروها نداشتیم. قبل از دولت نهم، چهار دارو و امروز ۲۹ داروی نوترکیب داریم.

در شرایطی که تولیدخودرو ۲ و نیم برابر گذشته است مصرف سوخت در کشور کاهش یافته است ما در سال ۸۵، ۷۵ میلیون لیتر مصرف سوخت داشته‌ایم و با اینکه تعداد خودرو و مسافرت‌ها ۲ و نیم برابر شد مصرف سوخت به کمتر از ۶۳ میلیون لیتر رسید این به معنای این است که ۱۷ میلیارد دلار در واردات صرفه جویی شد.

صادرات غیرنفتی ما در زمان پیش از انقلاب نیم میلیارد دلار بود و تا قبل از دولت نهم ۷ میلیارد دلار صادرات غیرنفتی داشتیم اما بعد از روی کارآمدن دولت نهم این میزان به ۵۷ میلیارد دلار رسید و اگر بداخلاقی‌ها نبود از مرز ۵۷ میلیارد دلار عبور می‌کرد .

در سال ۸۴ آمار تلفات جاده‌ای ما ۲۷ هزار کشته بود اما در این چند سال با اینکه تعداد خودرو‌ها ۲ و نیم برابر شده است و میزان مسافرت‌ها نیز ۲ ونیم برابر و جاده‌ها توسعه پیدا کرده است میزان تلفات جاده‌ای ما کمتر از ۱۹ هزار نفر است که البته کشته شدن یک نفر هم در جاده‌ها خسارت بزرگی است اما بالاخره با یک مدیریت خوب و هماهنگ آمار تلفات را کاهش دادیم و اگر‌‌ همان روند قبلی ادامه می‌یافت ما امروز ۶۰ هزار تلفات جاده‌ای داشتیم.

من خادم ملتم، دوستدار ملتم چون از خود ملت هستیم. ارباب‌زاده نیستم و از یک خانواده معمولی‌ام و رعیت‌زاده هستم.احمدی‌نژاد پایان سخنرانی خود را با تكرار شعار" زنده باد بهار" به پایان برد.
نماینده مردم قم در مجلس در حالی سخنرانی خود را شروع کرد که شعارهای "بصیرت بصیرت" و برخی شعارهای دیگر این سخنرانی را با اختلال مواجه کرده بود.

رئیس مجلس در ابتدای سخنان خود بدون توجه به شعارهای معترضان در مجلس به سخنرانی خود که از قبل آماده کرده و مکتوب بود ادامه داد. در حالی که رفته رفته بر صدای شعاردهندگان افزوده می‌شد، صدای لاریجانی به سختی از پشت تریبون شنیده شد.

 در این حین بخشی از جمعیت بر شدت شعارهای خود اضافه کردند و شعارهای "خواص بی بصیرت " سر دادند ،بعد از حدود دو الی سه دقیقه که سخنرانی لاریجانی همراه با هیاهوی این افراد ادامه داشت، به یک باره پرتاب مهرهای نماز حرم حضرت معصومه به سمت علی لاریجانی و بعد از آن پرتاب کفش و نعلین نیز شروع شد، که بازهم علی لاریجانی به سخنرانی خود ادامه داد و به همین دلیل برخی از مردم قم و روحانیون حوزه علمیه که حامی نماینده شهرشان بودند، در جلوی جایگاه سخنرانی قرار گرفته و دست های خود را روی هوا نگاه داشتند تا مهرهای نمازی که به سمت جایگاه پرتاب می‌شود، به لاریجانی برخورد نکند.

در این شرایط حلقه محافظان لاریجانی در جایگاه تنگ تر شد و آنها از رئیس مجلس خواستند تا سخنرانی خود را متوقف کند، اما لاریجانی برای ادامه صحبت هایش اصرار داشت.

در ادامه وقتی حاضرین و معترضین در شبستان به سمت محل جایگاه سخنرانی حرکت کردند محافظان لاریجانی وی را که دیگر نماینده مردم قم در مجلس و استاندار قم همراهی می‌کردند به سمت پشت جایگاه هدایت کردند.

۱ نظر:

  1. کاش از غارت سرمایه های طبیعی و درآمدهای نفتی در دولتشان هم سخن می گفتند. از پست رفت ها و عقب افتادگی مملکت در مقایسه با رشد و توسعه ی همه جانبه ی کشورهای دیگر، حتی همسایگان ایران، از فساد اقتصادی و رانت خواری های تیم خود، از خرد شدن پایه های صنعت کشور و تعطیلی هر روزه ی کارخانه ها و رکود تولید، از بیکاری کارگران، از دزدی حقیرانه ی مردم گرسنه، از میلیارد میلیاردی که از جیب همین مردم چپاول کردند، از فحشا، فقر فرهنگی...
    آقایان با این سیاه نمایی ها نمی توانند مردم را تحمیق کنند و تنور انتخابات را گرم کنند...

    پاسخحذف