شنبه، فروردین ۱۷، ۱۳۹۲

۹۸ روز زجر و استقامت/با غم "شبه دوستان" نادان و "دشمنان" بی وجدان چه باید کرد!؟


آقای مهدی خزعلی در نود و هشتمین روز اعتصاب غذا به سر می برد و متاسفانه عده ای نادان و عده ای بی غیرت و کینه توز بر او که تنها و غریب و بی دفاع در گوشه ی انفرادی اوین ذره ذره دارد تمام می شود می تازند.

آقا مهدی خیلی غریب افتادی،دلقکهای لوده و بی صفت از سویی و شبه دوستان نادان و بی خرد و کودک اندیش از سویی و متملقین چاپلوس باند انحرافی و ریزه خواران باند مشایی از سویی دیگر بر تو می تازند و هر کدام به نوعی ضربه ای بر پیکر نحیف و بی جانت وارد می کنند.

ولی تو همچنان استوار و راسخ ،پایبند به عهدی که با خود و راهت بسته ای با ایمان و معتقد به ایران آزاد ،این تنها ترین اعتراض مدنی خودت رو ادامه می دهی و قدم در راه بی برگشت گذاشته ای.

بسیجی خیبری به خط زده است و باکی از چیزی ندارد، درست مثل اون زمونا و خیبر و جزیره ی مجنون و حاج همت و باکری ها ،اکبر زجاجی،علی هاشمی و... ،خیبری ساکته . دود نداره ، سوز داره...خیبری ها هنوزم دارند می سوزند.

آقا مهدی یادته خیبر گاز خردل امان همه رو بریده بود؟ولی ماندند و سوختند و بر عهد خود وفادار ماندند.آقا مهدی بمان تا طلوع صبح،بمان که فریاد تو خواب آشفتگان را آشفته تر می سازد.

حاج مهدی،
چه غریب ماندی ای دل! نه غمی، نه غمگساری                 
نه به انتظاِر یاری ،نه ز یار انتظاری
غم اگر به کوه گویم، بِگُریزد و بریزد                               
که دگر بدین گرانی، نتوان کشید باری
به غروب این بیابان، بنشین غریب و تنها                          
بنگَر وفای یاران، که رها کنند یاری...

۸ نظر:

 1. گاهی تاوان شیر بودن قفس است،آن جا که شغالهای بی سر و پا آزادانه در شهر می گردند.

  پاسخحذف
 2. سلام و درود بر شیر مردان با شرف که گول این چند روز دنیا را نمی خورند

  پاسخحذف
 3. چه غم بزرگی، بی لیاقتی خودمان را با لودگی و تهمت جبران میکنیم. این نامردان که از کنار اوین هم رد نشده اند قیافه روشنفکری گرفته بی لیاقتی خودشان را با اراجیف توجیه میکنند. محکم باش ای مرد که فردا ی دور ایرانی افتخار میکند بتو که چنین محکم ایستادی وآبروی دین فروشان و رمالان را بردی. خدا نگهدارت

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. لودگان و هتاکانی که شرف و وجدان خویش را هم از کف داده اند.

   حذف
 4. جمع کن کاسه پوزه رو عمو جون
  برو سر یه قبری گریه کن که حداقل جسد یه خر توش باشه این قبری که انتخاب کردی توش مرده ای نیست

  پاسخحذف
 5. سلام
  این شیر شما تو این سالها غرشی از خودش نشان نداده به خاطر همین سخته باور کنیم به خاطر ملت و آزادی و این حرفها به این روز افتاده. مخصوصا که اومد تو بی بی سی به صراحت گفت من ولایت فقیه را قبول دارم نوکر این نظام هم هستم فقط با بعضی آدمهاش مشکل دارم. بعد هم ما به حد کافی آدم در بند داریم براش نگران باشیم. در ضمن ادبیات شما که کسانی که با این نمایش همراه نشدند را دلقک و شغال و جانور می خوانید آیا لمپن نیست؟

  پاسخحذف
 6. اونیکه دلقک خطاب شده علیرضا رضایی هستش که آقای خزعلی را با زشت ترین عبارات و واژگان مورد تمسخر قرار ده، به کی شغال گفته شده!؟

  پاسخحذف