جمعه، آبان ۱۹، ۱۳۹۱

آیت ا... خزعلی،آیا فرزندتان(مهدی) زنده است!؟


شرافت خصوصیتی است که نصیب هر کسی نمی شود،بسیاری دعوی داشتن آن را دارند،اما هرکسی شایسته ی چنین ویژگی نیست.

نقل کرده اند کسی به جرج برنارد شاو گفت:"شما خیلی بدنبال پول و ثروت هستید!" شاوپرسید:" شما بدنبال چه هستید؟" پاسخ داد:"خب معلوم است! بدنبال شرافت!" برنارد شاو گفت:"پس مشخص شد انسانها بدنبال چیزی می روند که آن را ندارند!"

شده حکایت کسانی که مرگ و زندگی  ایثار دیگران را به تمسخر می گیرند.کسانی که اوج مبارزه شان نشستن پشت کامپیوتر و تایپ کردن هست،روی سخنم با آن ترول هایی هست که ذره ای برای انسان ها ارزش قائل نیستند و کوچکترین گامی برای آزادگی و انسانیت بر نمی دارند و شجاعت و فداکاری دیگران را به سخره و مضحکه می گیرند.

آقای خزعلی و ۲۳ نفر ازاعضای جبهه ی قانونی آزادی بدون حکم وغیر قانونی دستگیر و به بند اطلاعات اوین منتقل شدند،بازداشت شدگان و خانواده هایشان تحت فشار شدیدی برای اعتراف بر علیه دکتر مهدی قرار گرفته اند.

هر چند پروژه ی اعتراف گیری تلویزیونی نخ نما شده ولی حاکمیت زبون و بی اقتدار فعلی ترفندی جز این را بعد از ۳۳ سال نیاموخته است.از آیت ا... شریعتمداری و نورالدین کیانوری تا محمد علی ابطحی و سعید حجاریان و ...

آقای خزعلی از لحظه ی بازداشت با صدای بلند و در حضور مدعوین اعلام کرده اعتصاب غذای خشک می کند،با توجه به سابقه ی اعتصاب غذای ایشان(یک بار تیرماه پارسال۲۷ روز و بهمن و اسفند سال گذشته ۶۶ روز)،و مصمم بودنشان در این امر، یا هنوز در اعتصاب غذای هستند(خشک یا تر) و یا اتفاقی برایشان رخ داده است.مگر همین دیروز نبود که شهید ستار بهشتی را بی جرم و با ضرب و شتم و شکنجه به شهادت رساندند؟

الان روی سخن من با آن دسته از ترول ها و نا آگاهان است،کمی انصاف داشته باشید،من و شما که عملا هیچ اقدامی برای رفع ظلم انجام نمی دهیم و نهایت هنری که به خرج می دهیم همین لینک های ارسالی هست،پس ایثار و از جان گذشتگی دیگران(با هر آیین و کیش و گرایش) را به ابتذال نکشانیم.

ویدیوی زیر دو روز بعد از آزادی ایشان (دوم فروردین ۱۳۹۱) در دفتر ایشان گرفته شده است.

دکتر مهدی خزعلی را تنها نگذاریم!هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر