پنجشنبه، بهمن ۱۳، ۱۳۹۰

انتقال دکتر مهدی خزعلی به بهداری اوین در بیست و پنجمین روز اعتصاب غذا


امروز بیست و پنجمین روز اعتصاب غذای دکتر مهدی خزعلی بود و اولین روزی که از انفرادی اطلاعات به بند عمومی 350 منتقل شد،خبردار شدیم ایشان دچار خونریزی شدید معده شده و به بهداری اوین منتقل شده اند.

در سال جاری این دومین اعتصاب غذای ایشان است،بار قبل 26 روز در اعتصاب به سر برد و تا ساعاتی دیگر بیست و ششمین روز اعتصاب جدید خواهد بود.مرداد که ایشان در پایان اعتصاب غذایشان به خانه آمدند 17 کیلو وزن کم کرده بوند و دچار ضعف شدید جسمانی و اعصاب شده بودند و علاوه بر آن عوارض قلبی و معده هم بر ایشان غالب گشته بود.تا روز 17 اعتصاب غذای جدید در دیدار پانزده دقیقه ای که با خانواده داشتند 18 کیلو کاهش وزن داشتند و علیرغم ضعف و ناتوانی شدید مصمم به ادامه اعتصاب خود بودند.

رفتاری که حاکمیت با امثال دکتر خزعلی و آرش هنرور و رضا شهابی ،ابراهیم رشیدی و ...می کند حاکی از زبونی و ترس فزاینده ای است که دارد ارکان حکومت ظالمانه شان را به لرزه در می آورد.حجت الاسلام خامنه ای خوب می داند به پایان راه نزدیک می شود و باید برای آخرین نفس های ننگین حکومت خود خون بیشتری بریزد و قربانی های بیشتری را پای جاه طلبی خود ذبح کند.

می دانند امثال مهدی خزعلی و بهزاد نبوی و مصطفی تاجزاده و ... کسانی نیستند که سر جلوی آن ها خم کنند و از طرفی هیچ نقطه ضعفی از آن ها ندارند تا با توسل به آنها این انسان های آزاده را سرکوب کنند. ،نه مورد اخلاقی و نه مالی در پرونده ی خود دارند.حساب این ها از ابطحی و عطریانفر و کواکبیان و محمد رضا تابش جداست.

چند روز قبل صدای یا حسین میر حسین و مرگ بر دیکتاتور از بند 350(مردان و زنان) شنیده شد و به زودی این صدا در ایران پهناور، طنین انداز خواهد شد.

حجت الاسلام سید علی خامنه ای،به پایان سلام کن!

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر