چهارشنبه، بهمن ۲۶، ۱۳۹۰

ربوده شدن همسر و دختر کوچک دکتر مهدی خزعلی در روز 25 بهمن حوالی میدان انقلاب


عصر امروز در حالیکه همسر و دختر کوچک دکتر مهدی خزعلی( زینب)،درون خودروی خود در حال برگشتن به منزل بودند توسط نیروهای امنیتی البته در غالب پلیس امنیت محاصره و بازداشت شدند.

امروز 37 روز از اعتصاب دکتر می گذرد و ایشان با وجود اینکه دیگر حتی قادر به ایستادن بر روی پاهای خود نیستند مصمم به اعتصاب غذای خود ادامه می دهند.

دکتر روز اول بازداشت در دادستانی و در حضور قاضی منصوری و مامورین وحشی وزارت اطلاعات فریاد زد که لب به غذای اینان نمی زنم .با وجود درخواست های مکرر دوستان و خانواده و افرادی چون سید محمد خاتمی،محمد نوریزاد،همسران گرامی شهیدان همت و باکری ،ایشان قبول به شکستن اعتصاب خود نشدند و به نشانه ی اعتراض به بازداشت غیرقانونی خود در اعتصاب غذا به سر می برند.

بازداشت دکتر به دستور حجت الاسلام خامنه ای و با حکم صادق لاری جانی به امضای قاضی عباس پیرعباسی صورت پذیرفت.

وقتی دیگر راهی را برای شکستن استقامت دکتر مهدی نیافتند متوسل به عمل شنیع آدم ربایی شدند آن هم در روز روشن و یوم الله 25 بهمن و در حوالی میدان انقلاب!

چه به دریوزگی و بدبختی و نکبت افتادید جناب خامنه ای!

دکتر پر شکسته و رنجور و بی رمق اما مصمم و استوار در حبس،همسر و دخترکوچک با یورش وحشیانه ی سگان ولایت در بازداشت،فرزند دبستانی و نوجوان دبیرستانی اما مرد و قوی مثل خود دکتر و خواهر دیگر در تنهایی و غربت!!

لعنت به تو دیکتاتور بی وجدان بی شرافت که برای بقای خودت تن به هر پستی و زبونی و دون مایگی می دهی،لعنت!!

۱ نظر:

  1. براستی کی ایران ازاد میشه.کی ازاین در بدری راحت میشم. این علی گدا یک دست فقط بلد است میلیارد میلیارد در دامن حزب الله لبنان بریزد, مردم خودش را در فقر ونکبت.ابروی ماایرانی ها را ببرد.اخر کی از شر این جلاد ما راحت میشویم. یک ارتشی با شرافت هم پیدا نمیشود که مردم را از شر دیکتاتور راحت کند. باید گفت مردی هم پیدا نمیشه.بدبخت ملتی که مردمش منتظر این هستند که خارجی ها این لکه ننگ را بردارند.

    پاسخحذف