دوشنبه، بهمن ۰۳، ۱۳۹۰

مهدی جان،طاقت بیاور...پانزده روز از آن حمله ی وحشیانه و ناجوانمردانه می گذرد،دکتر مهدی خزعلی چشم پزشک و صاحب دو نشر معتبر پزشکی و تحلیل گر و فعال سیاسی در یورش سبوعانه ی عوامل اطلاعاتی و امنیتی  با ضرب و شتم و تحقیر و توهین بازداشت شد!

اگر با این سرعت و شدت از کشور و منابع و ذخایر آن دفاع می کردید وضعیتمان این نبود،دلار 2000 تومانی و سکه 1000000 تومانی!

محمد رضا رحیمی،جهرمی،سعید مرتضوی،مشایی و .... با وجود تخلفات عدیده ی مالی و اخلاقی به راحتی دارند می گردند و به چپاول خود ادامه می دهند ،بعد کسانی مثل خیل روزنامه نگاران زندانی و فعالان سیاسی باید در بند باشند.نسرین ستوده،عاطقه نبوی،مهدیه گلرو و ... باید در اسارت به سر ببرند اما صادق محصولی ها و خاوری ها با پول این مملکت که انگار ارث پدرشان است بچرخند و آب از آب تکان نخورد.

براستی هزینه ی امثال دکتر مهدی خزعلی برای حاکمیت چقدر است؟؟چرا از فکر و اندیشه اینهمه واهمه دارند؟

مهدی جان،ابلیس پیروز مست سور عزای ما را بر سفره نشسته است،همانطور که خودت بارها گفتی به زودی سور آزادی را با هم خواهیم گرفت اما با این دژخیمان و نابکاران به عدالت رفتار خواهیم کرد،قاضی نماهایی مثل صلواتی و پیرعباسی و مقیسه باید تک تک این انفرادی ها را پس بدهند و هر روز طعم شلاق های نا عادلانه ای را که بر اندام آزادی خواهان فرود آوردند بر پیکر خود بچشند.

پدر خود را کنار کشیده،برادرها{سمیر زند} مشغول آواز خوانی و تولید ثروت در "شبکه ی ایرانیان" هستند،خواهرها برای دنیا و مال دنیا هیچ نمی گویند،ولی او یک تنه ایستاده  و ننگ و خواری را بر نمی تابد،اما می دانم ... ...غم قفس به کنار، آنچه عقاب را پیر می کند پرواز زاغ (های)بی سروپاست

پانزده روز از اعتصاب غذای تو می گذرد ،گفتی از غدای اینان نخواهی خورد و تا شهادت ادامه خواهی داد،اگرچه عمال حاکمیت جور در رسانه ها و فضای مجازی سعی در تخریب افکار عمومی دارند که :"او از حاکمیت است ، آن جا به او سخت نمی گذرد ،اینها همش سیاه بازی است و ..." اما بالاخره روزی همگان در خواهند یافت که حقیقت را قلب کرده بودند وتو برای مام میهن جان را،خانواده را،زندگی و آسایش را فدا کردی،آنان که گزافه می گویند و لاف می زنند و ادعا دارند چه کرده اند!؟

منتظر آزادیت هستیم.

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر